ROZMANITOST MONTOVANÝCH DOMŮ

Objevte naše pojetí domů

Stavba dokonalého montovaného domu s firmou KAMPA

Vsaďte při stavbě domu na know-how profesionálů. Rádi Vás doprovodíme na cestě k Vašemu vysněnému domu. Nechejte se inspirovat naší rozmanitou nabídkou domů a najděte montovaný dům, který Vám skutečně vyhovuje.

To však nestačí: Přizpůsobte Váš montovaný dům zcela Vašim individuálním představám. Tak se stane z myšlenky osobitý vysněný dům po Váš dobrý pocit!

CLARON. Bezbariérový bungalov

Vše v jedné úrovni – Chcete bydlet v jedné úrovni? Pak si postavte dům CLARON. Bungalovy nabízejí bezstarostné bydlení, a to nikoli až ve stáří. Tento montovaný dům se vyznačuje funkčním půdorysem a vkusným designem. Zbývá jedna otázka: Valbová nebo plochá střecha?

KUBOS. Kubický dům s plochou střechou

Bytový dům od firmy KAMPA – Rozbuší Vám Vaše srdce toužící po stavbě nového domu puristické domy s plochou střechou? Pak je pro Vás KUBOS ta správná volba. Kubické montované domy s plochou střechou jsou zjednodušeny jen na to podstatné. Jasně a puristicky se stáhne architektura do pozadí a nabídne při vytváření interiéru co možná největší volný prostor.

SETROS. Exkluzivní městská vila

Urbanistické řešení v tepu času – Chcete si postavit dům ve městě a nechat si zrealizovat sny o bydlení? Pak se rozhodněte pro městskou vilu SETROS. Dvoupodlažní montovaný dům má impozantní vzhled. Architektuře dominuje množství světla a prostornost. Stylová valbová střecha završuje moderní pojetí městské vily.

LANOS. Moderní rodinný dům

Sedlová střecha 2.0 – Chcete si postavit Váš dům s moderní sedlovou střechou? Pak je pro Vás LANOS správnou volbou. Montovaný dům je dokonalý tehdy, pokud jste nalezli svůj životní styl mimo krátkodobé trendy. Velkorysé bydlení se zde sjednocuje s nezaměnitelnými komponenty. Půdní nadezdívka ve výšce hlavy vytváří plnohodnotné horní podlaží.